Fotosoutěž

SOŠEP Veselí nad Lužnicí vyhlašuje fotosoutěž

"Příroda a životní prostředí kolem nás"

Rád/a se touláš s fotoaparátem v ruce a zkoumáš živou i neživou přírodu? Právě pro tebe je určena fotografická soutěž naší školy pro neprofesionální fotografy. Vybrali jsme tato témata:

1. Krajina Čech, Moravy a Slezska
2. Zázraky přírody (makro)
3. Flóra a fauna u nás

Své snímky můžete přihlásit do 15. prosince 2012 na adrese fotokruh.sosep@seznam.cz

• Pravidla soutěže
    • Jednotliví soutěžící mohou přihlásit maximálně 3 vlastní fotografie formátu .JPG, min. rozlišení 3000 x 2000 pixelů a max. velikosti 5MB.
    • Do přihlašovací tabulky na stránkách zadejte krom fotografie samotné jméno autora, věk, školu, téma fotografie a kontaktní emailovou adresu
    • Každý snímek musí obsahovat jméno a příjmení autora a název snímku malými písmeny bez diakritických znaků, např. karel_novak-svitani.jpg
    • Maximální věk autora je 20 let.
    • Studenti SOŠEP nemají možnost se do soutěže přihlásit.

• Kategorie autorů:
    • 1. základní školy - žáci 7. až 9. tříd
    • 2. střední školy

Vítězové jednotlivých kategorií (1. - 3. místo) budou pozváni do školy, kde obdrží věcné ceny. Snímky budou vystaveny v aule školy a na našich webových sránkách.