Filmový klub školy

Filmový klub funguje pod záštitou projektu "Jeden svět na školách". Jedná se o promítání dokumentů o životních příbězích lidí celého světa. Jsou to příběhy, které vás určitě zaujmou a osloví. Tato mimoškolní aktivita nejen zaplní čas, ale vybízí k zamyšlení, představuje různé pohledy na aktuální témata. Beseda po filmu bývá často bouřlivá. Promítání filmu je často spojeno i s dalšími doprovodnými aktivitami souvisejícími s tématem.

Tento projekt je ryze studentský - sami si objednáváme filmy, organizujeme promítání i doprovodný program. Letos se chceme pokusit o realizaci Filmového maratonu.

Zveme Tě na projekce, které probíhají přímo ve škole - program se dozvíš na nástěnkách ve škole a na webu.

Filmový tým: Aneta, Štěpán a Petr

Něco z loňského ročníku: