Dětské radovánky v čistém prostředí

Studentky SOŠ EP - Domov mládeže ve Veselí nad Lužnicí se zapojily do celonárodního projektu středních škol- 72 hodin. 8.10. i za nepříznivého počasí uklidily dětské hřiště před domovem mládeže. Počasí je neodradilo a pilně uklízely, sbíraly a upravovaly hřiště a jeho okolí. Celou akci provázel smích a dobrá nálada i když pršelo a pršelo...A odměna, Úsměv a radostné oči dětí, které si , alespoń nějaký čas, mohou hrát včistém.Děvčata sama navrhla, že na jaře akci zopakují. Protože až po zimě roztaje sníh, zase se objeví nepořádek, který bezohlední procházející , ale i návštěvníci hřiště, po sobě zanechávají.A jelikož název projektu byl - radovánky-užila si děvčata i radovánek při samotném úklidu  :).