CHEMIklání

Dne 9. února 2018 se žáci naší školy zúčastnili chemické týmové soutěže – Chemiklání. Soutěž se konala v Pardubicích na půdě Chemicko-technologické fakulty Univerzity Pardubice.

Týmy byly rozděleny do dvou kategorií. V první kategorii musely dokázat své znalosti v anorganické a organické chemii a také v biochemii. V druhé kategorii přibyly navíc úlohy i z fyzikální chemie.

Naši školu reprezentovaly 2 týmy: v mladší kategorii tým DOHOŠVEKLE – Hanka Doubková 2.AT, Lada Švecová 2.AT, Petr Holoubek 2.B a Natálie Klejnová 2.B; ve starší kategorii SOŠEP Team – Jakub Fiala 4.B, Klára Koubová 4.B a Michaela Martínková 4.AT.

Na nejlepší jsme nakonec nestačili, ale návštěvu v Pardubicích jsme si užili a velice se nám líbila. Poznali jsme nové lidi a získali spoustu zajímavých zkušeností.

Ing. Lenka Záhorová