Návrat do Rily

Přednáška Mgr. Josefa Kříženeckého a členů turistického kroužku školy se koná v úterý 17. 10. 2017 od 19:00 hodin (aula SOŠEP).

Návrat do Rily, krásného bulharského pohoří, žáci SOŠ ekologické a potravinářské spolu s Mgr. Josefem Kříženeckým uskutečnili po dvou letech. Studenti si výlet náramně užili a rádi by se s vámi podělili o své zážitky. Seznámíme Vás s nejvyšším pohořím Balkánu, Rilou, pohořím různých tváří. Místy jsou to krásné travnaté kopečky se stády pasoucích se koní, jindy zase drsné skalnaté hory. Dozvíte se od nás, co zajímavého jsme zažili a jaké zkušenosti jsme si z hor odnesli. Na konci výpravy jsme navštívili tzv.“Bránu do orientu“ a i o ní vám něco povíme. Budeme se na vás těšit.