Novinka ve výuce nejen angličtiny

Od nového školního roku bude na naší škole po dobu 10 měsíců působit Američanka Chesley Rose Ekelem. Chesley bude pracovat jako asistentka ve výuce anglického jazyka společně s našimi učiteli. Je absolventkou bakalářského studia oboru Biologie na prestižní Harvard University. Chce se na naší škole zapojit do ekologických projektů, ráda lyžuje, běhá a vaří.

Na naši školu ji vysílá Fulbrightova nadace, která každoročně přiděluje asistenty z USA na české střední školy. Zájem ze stran škol byl letos obrovský. V konkurenci 156 žádostí se podařilo uspět pouze 30 školám. Žáci i učitelé se na novou asistentku moc těší. Všichni již přemýšlíme, čím její pracovní pobyt u nás ve Veselí nad Lužnicí zpestříme.