Valentýnský den trochu jinak

O Češích se říká, že jsou často naštvaní, mrzutí, neusmívají se, stále si na něco stěžují a nedokáží se radovat z maličkostí. 22. února 2017 jsme se mohli přesvědčit, že o obyvatelích naší školy to rozhodně neplatí. V tento den jsme se nechali inspirovat americkým svátkem všech zamilovaných a vyzvali jsme studenty a učitele, aby napsali milý vzkaz všem, na kterých jim záleží, a nechali ho doručit našimi Valentýnami a Valentýny do správných rukou. Studenti 1. ročníku vyrobili krásné dopisní papíry, takže zbývalo jen čekat, kolik učitelů a žáků se zapojí. Výsledek předčil všechna naše očekávání. Celkem bylo „vysláno“ 426 vzkazů, z toho 85 bylo určeno pro učitele! Úsměvy, které se rozzářily na tvářích všech obdarovaných, za to stály.

Velké díky patří našim Valentýnám a Valentýnům - Báře Břešťákové, Markétce Poslušné, Pavlovi Dukátovi a Lukáši Chlumeckému, kteří se role poslů dobrých zpráv zhostili na jedničku s hvězdičkou.

Milí kolegové a studenti, děkujeme. Dokázali jste, že škola není jenom o učení, ale také o mezilidských vztazích, o schopnosti naslouchat si a pomáhat si. A to my u nás umíme!

Vaše paní učitelky Martina a Jana

Zbytek fotogragii naleznete na našem facebooku: ZDE