LYŽAŘSKÝ KURZ 2017

Ve dnech 13. 2. - 17.2. se žáci naší školy zúčastnili školního lyžařského kurzu na rakouské straně Šumavy. Ubytováni jsme byli v Klaffer am Hochfficht, což bylo přibližně 9 km od lyžařského areálu.

První den jsme jeli rovnou lyžovat, ale většina se těšila, až se po zdlouhavé cestě konečně ubytujeme. Na sjezdovce jsme se rozdělili do 3 skupin podle schopností v lyžování a jednu skupinu utvořili zdatní snowboardisté.

Následující dny jsme pilovali techniky, projížděli různě náročné sjezdovky a také odpočívali. Po večerech pro nás učitelé připravili různé společenské hry a promítali nám videa ze svahu. Počasí nám až do posledního dne přálo. Ve čtvrtek nám přálo natolik, že nám sníh tál pod nohama a někteří jedinci se opalovali na lehátkách.

Lyžařský kurz jsme si užili. Někteří žáci stáli na lyžích poprvé a díky výcviku se stali zdatnými lyžaři. A to je pro lyžařské instruktory důkazem, že svou práci odvedli na jedničku.

Tak opět za rok…

Zbytek fotogragii naleznete na našem facebooku: ZDE